FİRMA PROFİLİ

  1. AKALIN MÜHENDİSLİK-İMALAT SAN. adıyla 1996’da kurulan firmamız talaşlı ve talaşsız imalat üzerine her türlü metal parça üretimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmamız 2006 yılında AKALIN METAL SANAYİ ve TİCARET Necmiye AKALIN adını almıştır.
  2. Saç şekillendirme, otomat parça üretimi ve metal parça üretimi alanında faaliyet gösteren AKALIN MÜHENDİSLİK METAL ısıtma-havalandırma, otomotiv, motosiklet-bisiklet, savunma, aydınlatma, elektrik-elektronik sektörlerine hizmet vermektedir.
  3. AKALIN MÜHENDİSLİK METAL; güncel üretim teknolojisi, yüksek ürün kalitesi ile müşterilerine çözüm ve güvenilirlik sunan bir mühendislik firmasıdır. İleri teknoloji gerektiren üretim faaliyetlerinde güvenilir bir kalite seviyesi ve yüksek verimlilik sağlanabilmesi için AKALIN MÜHENDİSLİK METAL’deki kalite sistemi ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi doğrultusunda geliştirilmiştir. Firmamız, Türk Standartları Enstitüsü K-Q TSE-ISO-EN 9000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir.
  4. Belirlenmiş kalite hedefleri doğrultusunda, firmamızın bütün departmanlarında sürekli iyileştirme prensibi disiplinle uygulanmaktadır ve çalışan her personel yaptığı işin kalitesinden sorumludur.
  5. Firmamızın ana hedefi; gelişen teknolojiyi yakından takip ederek üretim hatlarını sürekli yenilemek ve yüksek kaliteli ürünler gerçekleştirerek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. AKALIN MÜHENDİSLİK METAL yan sanayi hizmeti verdiği firmaların güven ve desteği ile uzun vadede başarılı olmaktadır.
  6. Güncel üretim teknolojimizin sürekli yenilenmesi ürün kalitemizin garantisi olmakla beraber daha hızlı üretim ve daha düşük maliyet imkanları sağlamaktadır.